Fundator i Darczyńca Fundacji, PPF "HASCO-LEK" S.A., nominowany do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Styczeń 31, 2018

Spółka Grupy HASCO została doceniona za bardzo dobre wyniki finansowe, działalność inwestycyjną, wdrażanie innowacyjnych technologii, inwestowanie w zasoby ludzkie oraz utrzymanie wzorowych relacji z otoczeniem społecznym. Nominację odebrała Dyrektor ds. Handlu Zagranicznego i jednocześnie Prezes Zarządu Fundacji „HASCO-LEK”, Pani Agnieszka Han.

W sobotę 27 stycznia 2018 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXVII edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Podczas części oficjalnej Gali wręczono Nominacje i Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a laureaci z poprzednich lat, którzy utrzymali pozycję na rynku, otrzymali Diamenty do swoich Statuetek.

W tegorocznej Gali, wśród blisko dwóch tysięcy gości, obok najlepszych przedsiębiorców z całej Polski – członków BCC, znaleźli się także członkowie rządu, parlamentarzyści, dyplomaci, wybitni przedstawiciele świata kultury, nauki, duchowieństwo i znani publicyści.

Źródło: www.bcc.org.pl
Fot. Materiały prasowe BCC

Dziękujemy za 1% wsparcia dla podopiecznych Fundacji „HASCO-LEK”!

• Przelewając darowiznę na konto Fundacji.

Fundacja „HASCO-LEK” udziela wsparcia osobom potrzebującym, w szczególności dzieciom, młodzieży, osobom niepełnosprawnym i chorym.

Wspieramy również działalność instytucji publicznych i organizacji pozarządowych oraz angażujemy się w realizowane przez nie inicjatywy, zgodne z misją i wizją Fundacji oraz celami statutowymi obu podmiotów.

Osoby i instytucje zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z Fundacją.