List otwarty do Paraolimpijczyków

26 marca, 2020

Drodzy Paraolimpijczycy,

Przyjaciele Fundacji Hasco-Lek,

z niezwykłą uwagą śledzimy informacje, jakie docierają do nas, w związku z decyzją Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, rządu Japonii i przedstawicieli IPC o przełożeniu Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio na 24.08 – 05.09.2021 r.

Mamy świadomość, że dla całego sportowego środowiska, decyzje były niewątpliwie trudne, ale i zrozumiałe w kontekście pandemii koronawirusa.

Wiemy, że udział w Paraolimpiadzie jest dla Was sportową aspiracją i marzeniem. Jesteśmy Wam wdzięczni, za niezliczone ilości godzin, które poświęciliście na proces przygotowań. Jako kibice z podziwem obserwujemy Waszą determinację i podporządkowanie codziennego rytmu pod treningi. Stanowicie dla nas źródło inspiracji, aby  się nie poddawać, konsekwentnie dążyć w kierunku wyznaczonego celu, ciężko pracować i na przekór przeciwnościom dalej walczyć o swoje marzenia.

Jesteśmy przekonani i głęboko wierzymy, że Wasza sportowa pasja,  duch walki oraz determinacja, pozwolą i tym razem zwycięsko wyjść z tej trudnej sytuacji.

Pragnę zapewnić, że Fundacja Hasco-Lek nadal z dumą będzie wspierać Was w drodze po olimpijskie trofea.  Jednocześnie wyrażam wdzięczność wobec Waszej postawy i za aktywne włączenie się do apelu #ZostańwDomu.

Życzymy Wam dużo zdrowia, spokoju i wytrwałości w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Z wyrazami szacunku,

Prezes Fundacji Hasco-Lek

Agnieszka Han

„Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie , aby go osiągnąć” – Fundacja Hasco-Lek wesprze Martę PiotrowskąPomaganie mamy w DNA! Grupa Hasco walczy z koronawirusem